Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360

Exa kód : GBT825751
 
 
 
 

 

Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360
 
 
 
 
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
All-in-one kapalinový chladič CPU, 360 mm radiátor, 3x 120 mm ARGB LED ventilátor, 60 x 60 mm plně barevný kulatý LCD displej na vodním bloku, microSD slot na vodním bloku pro rozšíření úložiště videí a obrázků.
 
 

5 597 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

4 626 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 280  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

All-in-one kapalinový chladič CPU, 360 mm radiátor, 3x 120 mm ARGB LED ventilátor, 60 x 60 mm plně barevný kulatý LCD displej na vodním bloku, microSD slot na vodním bloku pro rozšíření úložiště videí a obrázků.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

GIGABYTE

Exa kód:GBT825751
Kód výrobce:GP-AWATERFORCEX360
 

 

GIGABYTE AORUS WATERFORCE X 360
Společnost Gigabyte je světově známým tvůrcem počítačů, notebooků, jejich komponent a periferií. Ta vám nyní přináší svůj AIO kapalinový chladič pro procesory s názvem AORUS WATERFORCE X 360. Ten nabízí vysoký chladící výkon, 2x 120 mm AORUS ARGB ventilátor a kulatý LCD na vodním bloku.

  • Léty prověřená kvalita produktů Gigabyte
  • 3x 120 mm ARGB LED ventilátor
  • Kulatý LCD displej na vodním bloku
  • Ovládání pomocí RGB Fusion 2.0

Vodní blok s kulatým LCD
Pomocí softwaru RGB Fusion 2.0 můžete přepínat mezi 4 režimy, včetně režimu AORUS Enthusiast, který umožňuje zobrazení názvu osazeného procesoru a jeho teplotu, režimu Function zobrazujícímu informace o ventilátorech a režimu Custom, umožňujícím použití vlastního videa, obrázku či textu a v neposlední řadě také režim Chibi Time. V těle je navíc port pro microSD karty, který umožňuje rozšíření úložiště pro ještě více vlastních videí a obrázků. Hlavici lze navíc ručně otočit o 330°, takže nemusíte řešit z jaké strany vodní blok na procesor nasadíte.

Unikátní design ventilátorů
Po rozsáhlém testování spojil AORUS 120 mm ventilátory s 360 mm radiátorem pro nejlepší synergii v dodání nejefektivnějšího odvodu tepla s minimální úrovní hluku. Díky svému designu udržují ventilátory hluk na minimu i při nejvyšších rychlostech.

RGB Fusion 2.0
Použití softwaru RGB Fusion 2.0 vám umožní ovládat ARGB LED osvětlení ventilátorů a případně jej i synchronizovat s dalšími komponenty pro jednotný, úchvatný design. Můžete tak vaši sestavu přizpůsobit vašim představám.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi