Produkt je vyřazen!
 

 

GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD - 256GB

Exa kód : GBT825501
 
 
 
 

 

GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD - 256GB
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Pevný disk SSD, Kapacita 256 GB, Rychlost čtení 3100 MB/s, Rychlost zápisu 1050 MB/s
 
 

1 346 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

1 112 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 67  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

GIGABYTE

Exa kód:GBT825501
Kód výrobce:GP-ASM2NE2256GTTDR
 

 

Snadný upgrade jakéhokoli počítače
M.2 2280 je malý formát, který je perfektně přizpůsoben všem možnostem upgradu počítače. M2 sloty jsou dnes na základních deskách stále oblíbenější. SSD můžete jednoduše nainstalovat, abyste si mohli vychutnat rychlejší odezvu.

RGB Fusion
První RGB M.2 SSD, které se dokáže dokonale synchronizovat se základními deskami. Podporuje 5 světelných efektů včetně statického, blesku, dvojitého blesku a barevného cyklu.

Nástroj RGB Fusion
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní nabízí RGB Fusion lepší řešení pro přizpůsobení světelných efektů u všech podporovaných zařízeních. Od základních desek, grafických karet až po periferie – můžete přizpůsobit svá herní zařízení podle vlastního stylu a ukázat všem svou sestavu sdílením profilů. Navíc dělá nový herní režim osvětlovací efekty interaktivními s vybranými hrami, abyste získali co nejmalebnější herní zážitek.

Sada nastroju SSD Tool Box
Nově aktualizovaná sada nástrojů SSD Tool Box je aplikace, která pomáhá uživatelům sledovat stav SSD, poskytuje obecné informace, jako je název modelu, verze FW, zdravotní stav, optimalizaci disku a také jeho teplotu. Navíc s její pomocí mohou uživatelé vymazat všechna data, a to prostřednictvím funkce Zabezpečené vymazání (Secure Erase). SSD Tool Box si můžete stáhnout na webu Gigabyte.


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Pevný disk SSD
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Kapacita 
 
 
Kapacita
Tato hodnota udává v gigabytech (GB) celkové množství dat, které je disk schopen pojmout.
 
 
 
 
 
256 GB
Rychlost čtení 
 
 
Rychlost čtení
Tato hodnota uvádí v megabytech za sekundu (MB/s) rychlost čtení dat z disku. Všeobecně platí, že čím vyšší hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
3100 MB/s
Rychlost zápisu 
 
 
Rychlost zápisu
Tato hodnota uvádí v megabytech za sekundu (MB/s) rychlost zápisu dat na disk. Všeobecně platí, že čím vyšší hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
1050 MB/s
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi