Z důvodu plánované rekonstrukce ulice Rudé armády v Karviné může být od 12. 6. do 24. 9. 2023 ztížen příjezd k naší prodejně. Stavba je naplánovaná na několik etap s různým stupněm omezení. Detaily najdete zde.

x
 

Epever DR2210-DDS solární MPPT regulátor 12/24 V, DuoRacer 20A, vstup 100V

Exa kód : XTE362208
 
 
 
 

 

Epever DR2210-DDS solární MPPT regulátor 12/24 V, DuoRacer 20A, vstup 100V
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
 
 

2 999 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 479 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 150  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Solarfam

Exa kód:XTE362208
Kód výrobce:DR2210-DDS
 

 

Regulátor EPsolar DR2210-DDS - MPPT
Řídicí jednotka nabíjení DuoRacer MPPT je určena pro nabíjení dvou baterií současně v solárním systému. Tento regulátor podporuje více typů baterií (BATT1), včetně uzavřených, gelových, zaplavených, LiFePO4 a LiFePO4, Li-NiCoMn, které jsou vhodné pro obytné vozy, karavany, lodě atd. Zařízení rozpozná systémové napětí startovací baterie (BATT2) automaticky a po splnění podmínek baterii nabíjí proudem.

  • Technologie sledování maximálního bodu výkonu s velmi vysokou rychlostí sledování a účinností sledování nejméně 99,5 %
  • Pokročilý algoritmus řízení MPPT pro minimalizaci míry ztráty MPP a ztrátového času
  • Širší rozsah provozního napětí MPP pro zlepšení využití fotovoltaických modulů

Zamezí plýtvání energií
V řídicí jednotce je zabudován řídicí signál AES autochladničky, který bude dodávat přebytečnou solární energii do chladničky, aby se zabránilo plýtvání energií. Řídicí jednotka je vybavena stupněm krytí IP33, který je vodotěsný a prachotěsný.
Včetně ochranných funkcí

Řada ochranných funkcí, včetně ochrany proti přebití baterie, ochrany proti přebití a ochrany proti obrácenému zapojení fotovoltaiky a baterie, účinně zajišťují bezpečnost, stabilitu a životnost solárního systému. Použity jsou vysoce kvalitní komponenty ST, TI a Infineon s nízkou poruchovostí pro zajištění životnosti výrobku

Přední producent solárních systémů
Společnost BEIJING EPSOLAR TECHNOLOGY CO. LTD své počátky datuje do roku 2007. V současnosti hraje globální roli v off-grid solárních zařízeních s více než 120 partnery po celém světě.

Působí také pod značkou EPEVER, která se stala předním výrobcem solárních regulátorů nabíjení, off-grid invertorů, invertorových nabíječek, solárních systémů a dalších solárních energetických jednotek.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi