DELL Premium PN579X

Exa kód : DEA000059
 
 
 
 

 

DELL Premium PN579X
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Praktický stylus se 3 tlačítky a mimořádnou citlivostí 4 096. Pero podporuje Bluetooth v4.2. Napájení pera zajišťuje baterie AAAA s výdrží až 12 měsíců.
 
 
Od 94  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Praktický stylus se 3 tlačítky a mimořádnou citlivostí 4 096. Pero podporuje Bluetooth v4.2. Napájení pera zajišťuje baterie AAAA s výdrží až 12 měsíců.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

DELL

Exa kód:DEA000059
Kód výrobce:750-ABDZ
 

 

Aktivní dotykové pero Dell PN579X
Praktický stylus pro práci s dotykovými displeji – konkrétně pak Dell Premium-PN579X přináší kompatibilitu s více protokoly pro všechna zařízení Dell 2v1 s displejem kompatibilním s rozhraním Windows Ink anebo je kompatibilní s protokoly AES 2.0. Pero také podporuje náklon na noteboocích Dell 2v1 s technologií Wacom AES 2.0.

  • 3 tlačítka
  • podpora Bluetooth v4.2
  • mimořádná výdrž až 12 měsíců
  • kompatibilní s rozhraním Windows Ink a s protokoly AES 2.0

Náhrada za prsty
Pero funguje jako skvělá náhrada za vaše prsty, kdy napomáhá udržovat displej vašich dotykových zařízení čistý a beze šmouh. Psaní se stylusem je velmi přirozené a přesné, protože připomíná psaní klasickým perem, a to ať už píšete poznámky, malujete anebo jen kontrolujete e-maily, to vše díky rychlé a snadné interakci s obrazovkou, vysoké přesnosti a správnosti pohybů anebo díky citlivému rozpoznávání tlaku se skvělými 4 096 úrovněmi. Samozřejmostí je také technologie potlačení snímání dlaně.

3 tlačítka
Rychle spusťte aplikaci OneNote jedním kliknutím na horní tlačítko a zapisujte poznámky – a to dokonce i na uzamčené obrazovce, zachyťte snímek obrazovky nebo aktivujte Cortanu. Efektivně mažte nebo vyvolávejte kontextové nabídky pomocí postranních tlačítek.

Navíc máte možnost upravit si tlačítka dle svých potřeb a preferencí v pracovním prostoru Windows Ink Workspace.

Ihned po ruce
Pero máte navíc vždy ihned po ruce, protože je pevně přichyceno k boční straně podporovaných notebooků Dell, popřípadě lze použít šňůrku dodávanou v balení s perem.

Skvělá výdrž
Pero podporuje technologii Bluetooth v4.2 a disponuje skvělou výdrží baterie až 12 měsíců.

Klíčové vlastnosti
Praktický stylus se 3 tlačitky a mimořádnou citlivostí 4 096. Pero podporuje Bluetooth v4.2. Napájení pera zajišťuje baterie AAAA s výdrží až 12 měsíců. Pero je kompatibilní s více protokoly pro všechna zařízení Dell 2v1 s displejem kompatibilním s rozhraním Windows Ink anebo je kompatibilní s protokoly AES 2.0. Pero také podporuje náklon na noteboocích Dell 2v1 s technologií Wacom AES 2.0.


 

ParametryStav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi