inc/00_LS/rozcestnik/sluzba-kup-najisto.html

Služba pro jistotu při nakupování

Je mnoho věcí, které potřebujeme vidět na vlastní oči, osahat si je a vyzkoušet, než za ně zaplatíme. Se službou Kup Najisto zboží nejdříve vyberete, pak vyzkoušíte a teprve až jste si jistí výběrem, zaplatíte.

Objednáte si zboží

KupNajisto-how-it-works-1.png, 4,3kB

Objednejte si zboží do hodnoty 5.000 Kč. Ve třetím kroku košíku si jako platební metodu zvolíte Kup Najisto.

Po potvrzení objednávky vás přesměrujeme na platební bránu Kup Najisto, kde vyplníte požadované údaje. Opakované nákupy již budete potvrzovat jen SMS kódem.

Doma vyzkoušíte

KupNajisto-how-it-works-2.png, 4,9kB

Jakmile obdržíte objednané zboží, máte celých 14 dnů na jeho vyzkoušení. Během této doby se rozhodnete, jestli vám zboží vyhovuje a necháte si ho, nebo ho vrátíte zpět.

Zaplatíte, nebo vrátíte

KupNajisto-how-it-works-3.png, 4,4kB

Všechny informace o tom, jak nám máte zaplatit, dostanete emailem a smskou.

Pokud se rozhodnete zboží vrátit, jednoduše ho v původním stavu vrátíte zpět na naší adresu.


Tato jistota při nakupování je zcela ZDARMA.
Při prvním využití služby můžete nakoupit zboží do 5 000 Kč. Při dobré platební morálce pak pro opakované nákupy můžete využívat službu až do hodnoty 10.000 Kč.

Na co se nejčastěji ptáte?

>Jak rozhodujete o poskytnutí/neposkytnutí služby Kup Najisto?

Vycházíme z hodnocení, která systém provádí automaticky na základě dostupných dat o zákazníkovi. Pokud splníte nastavená kritéria, jako je například bezdlužnost, minimální věk, apod., rádi Vám službu poskytneme.

>Jak a komu zaplatím po 14 dnech?

Všechny informace o tom, jak nám máte zaplatit, dostanete emailem. Kup Najisto se připomíná vždy včas emailem a smskou, zároveň budete mít všechny potřebné informace o vašich objednávkách přehledně na jednom místě ve vašem osobním profilu na stránkách služby Kup Najisto. Platbu jednoduše provedete na účet Kup Najisto, a to převodem z účtu, poštovní složenkou, QR kódem nebo platební kartou přímo z profilu služby Kup Najisto.

>Je nějaké zboží, které nelze vrátit?

Bohužel nelze vrátit všechno zboží. Všeobecně se dá říct, že vrátit nelze jídlo a pití, noviny a časopisy, rozbalená CD a DVD a počítačové programy včetně her, zboží, které bylo pro zákazníka upraveno na míru a zboží vyňaté z původního obalu, které z hygienických důvodů nelze vracet. Kompletní seznam věcí najdete zde.

>Co se stane, když nestihnu zaplatit včas?

V den splatnosti a zároveň 3 dny po splatnosti vaší faktury vám pošleme e-mailem upozornění. Pokud od vás neobdržíme platbu ani 10 dní poté, pošleme vám poštou dopis s upomínkou a k vašemu dluhu připočítáme poplatek 150 Kč za náklady s tím spojené. Pokud nezaplatíte ani po této výzvě, budeme nuceni zahájit vymáhací proces v rámci zákonných možností.

Ochrana osobních údajů

Abychom chránili Vás i nás, potřebujeme ke schválení služby některé Vaše údaje jako číslo a platnost občanského průkazu a rodné číslo. Nemusíte mít obavy, Vaše data jsou u nás v bezpečí. Bereme to velmi vážně. Veškerá komunikace je šifrovaná. Data uchováváme v databázi 3 roky a zpracováváme je v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Více info na www.kupnajisto.cz.

Provozovatelem služby Kup Najisto je společnost Home Credit a.s.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi