Hlásíme velký povánoční výprodej! 
inc/00_LS/rozcestnik/sluzba-kup-najisto.html

Služba pro jistotu při nakupování.

Je mnoho věcí, které potřebujeme vidět na vlastní oči, osahat si je a vyzkoušet, než za ně zaplatíme.

Se službou Kup Najisto zboží nejdříve vyberete, pak vyzkoušíte a teprve až jste jistí výběrem, zaplatíte.

Objednáte si zboží

KupNajisto-how-it-works-1.png, 4,3kB

Na našem e-shopu si vyberete zboží do celkové hodnoty 5.000 Kč vč. DPH. Ve třetím kroku nákupního košíku si jako platební metodu zvolíte Kup Najisto.

Budete přesměrováni na platební bránu. Pokud jste členem Klubu, potvrdíte nákup heslem. Pokud nejste členem, vyplníte požadované údaje nutné pro schválení služby.

Doma vyzkoušíte

KupNajisto-how-it-works-2.png, 4,9kB

Jakmile obdržíte zboží, máte 14 dnů na jeho vyzkoušení. Během této doby se rozhodnete, jestli si zboží necháte, nebo ho vrátíte zpět.

Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho v původním stavu zpět.

Zaplatíte, nebo vrátíte

KupNajisto-how-it-works-3.png, 4,4kB

Zboží vám pošleme spolu s fakturou. Splatnost na faktuře nemusí odpovídat skutečné splatnosti, která je pro členy Klubu delší. Rozhodující je datum splatnosti, které vám pošleme e-mailem.

Za tuto jistotu při nakupování z pohodlí domova zaplatíte jen 39 Kč servisní poplatek.


Při prvním využití služby můžete nakoupit věci do 5 000 Kč. Při dobré platební morálce se můžete stát členem "Kup Najisto Klubu" a následně využívat službu pro nákupy v hodnotě až 30.000 Kč.

Na co se nejčastěji ptáte?

  • Jak rozhodujete o poskytnutí/neposkytnutí služby Kup Najisto?
    Vycházíme z hodnocení, která systém provádí automaticky na základě dostupných dat o zákazníkovi. Pokud splníte nastavená kritéria, jako je například bezdlužnost, minimální věk, apod., rádi Vám službu poskytneme.

  • Jak můžu zaplatit fakturu?
    Zboží můžete zaplatit způsobem, který Vám nejlépe vyhovuje. Buď bankovním převodem na účet č. 99550247/0100, nebo složenkou. Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol, který naleznete na faktuře. Je důležitý pro identifikaci Vaší platby. Pokud nezaplatíte, pošleme Vám poštou dopis s upomínkou a k Vašemu dluhu bude připočítán poplatek 150 Kč za náklady s tím spojené. Pokud nezaplatíte ani po této výzvě, budeme nuceni zahájit vymáhací proces v rámci zákonných možností.

  • Je nějaké zboží, které nelze vrátit?
    Bohužel nelze vrátit všechno zboží. Všeobecně se dá říct, že vrátit nelze jídlo a pití, noviny a časopisy, rozbalená CD a DVD a počítačové programy včetně her, zboží, které bylo pro zákazníka upraveno na míru a zboží vyňaté z původního obalu, které z hygienických důvodů nelze vracet. Kompletní seznam věcí najdete zde.

Ochrana osobních údajů

Abychom chránili Vás i nás, potřebujeme ke schválení služby některé Vaše údaje jako číslo a platnost občanského průkazu a rodné číslo. Nemusíte mít obavy, Vaše data jsou u nás v bezpečí. Bereme to velmi vážně. Veškerá komunikace je šifrovaná. Data uchováváme v databázi 3 roky a zpracováváme je v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Více info na www.kupnajisto.cz.

Provozovatelem služby Kup Najisto je společnost Home Credit a.s.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.