/inc/00_LS/press/mentions.html

Napsali o nás

Anketa ChannelWorldu

Petr Schrom odpovídal na dotazy: 1) čtete pravidelně informace z mailingů a webových portálů distributorů a výrobců? 2) Jak se Vám v Q1 2015 dařilo z pohledu obratu? A jak se u vás vyvíjel prodej notebooků a desktopů?


ExaSoft míří i do firem

ExaSoft, největší prodejní firma IT techniky na severní Moravě a jedna z největších na celém českém trhu českém trhu, již poněkolikáté školil ve spolupráci s výrobci své prodejce, tentokrát v hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm.


Karvinský e-shop ExaSoft se soustředí na menší města. I tak stahuje konkurenty

Nemá prodejnu v Praze ani v Brně, jde opačným směrem než konkurence. I tak se ale karvinské společnosti ExaSoft, která v kamenných prodejnách a na internetu prodává elektroniku, daří meziročně zvyšovat tržby o stamiliony korun.


Loni rekordní tržby ExaSoftu

Historicky nejvyšší tržby ve výši 1,329 miliardy korun a přes 500 tisíc vyřízených internetových objednávek zaznamenala loni společnost ExaSoft Holding, největší prodejce počítačů a spotřební elektroniky na severní Moravě a ve Slezsku.


ExaSoft oznámil rekordní obrat a plány na expanzi

Společnost ExaSoft Holding oznámila, že v minulém roce dosáhla obratu 951 milionů korun, nejvyššího ve své historii. Tržby pak přesáhly částku 1,1 miliardy korun. Na rekordním výsledku se mělo podílet více než 425 tisíc vyřízených objednávek tabletů, notebooků, chytrých telefonů a chytrých televizí.


ExaSoftu patří severní Morava a Slezsko

Společnost ExaSoft Holding dosáhla v roce 2013 historicky největšího obratu ve výši 951 milionů korun. Tržby pak přesáhly částku 1,1 miliardy korun. ExaSoft se díky tomu stal největší firmou na severní Moravě a ve Slezsku v oblasti prodeje elektroniky. Tento obrat představuje více než 425 tisíc vyřízených objednávek zákazníků.


Povánoční výprodeje odstartovaly. Kde zlevňují a jak nenaletět?

U povánočních slev můžete teoreticky ušetřit více než kdy jindy. Obchodníci spoléhají na to, že po svátcích máte vyprázdněné peněženky a účty, protože jste si chtěli udělat opravdu štědré Vánoce.


ExaSoft Holding koupil společnost RAMM v Českých Budějovicích

Společnost ExaSoft Holding se dohodla s firmou RAMM na obchodní spolupráci a k 1. září 2013 přebrala její obchodní aktivity včetně prodejny. Společnost RAMM jako jedna z nejznámějších a nejstarších IT firem v Českých Budějovicích vznikla v roce 1991.


Konkurence: ExaSoft Holding přebírá obchodní aktivity jihočeské firmy Ramm

Společnost ExaSoft Holding oznámila, že se dohodla s jihočeskou firmou Ramm na převzetí jejích obchodních aktivit. ExaSoft Holding je přebírá s účinností od 1. 9. 2013 včetně prodejny v Českých Budějovicích na Žižkově třídě.


 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi