Vážení zákazníci, naše prodejna v Ostravě je ve středu 10. 8. 2022 z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

x
 
Produkt je vyřazen!
 

 

ASUS RT-AC86U

Exa kód : ASU446317
 
 
 
 

 

ASUS RT-AC86U
 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Router, Frekvenční rozsah 2.4 GHz - 5 GHz, IPv4, IPv6, LAN porty 4, Počet antén 3, WLAN 2917 Mb/s, AiMesh, AiProtection, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, Černá
 
 

3 478 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 874 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 174  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

ASUS

Exa kód:ASU446317
Kód výrobce:90IG0401-BN3000
 

 
 

ASUS RT-AC86U

AC2900 Dvoupásmový Gigabit WiFi herní router s technologií MU-MIMO, AiMesh pro WiFi Mesh systém, zabezpečením sítě AiProtection od Trend Micro, herním akcelerátorem WTFast a Adaptive QoS

  • Úžasné herní zážitky – Vestavěný herní akcelerátor WTFast® a Adaptive QoS poskytují plynulý průběh online her a bezproblémový 4K UHD streaming
  • Ultra rychlá WiFi – Rychlost WiFi AC2900 jsou posíleny pomocí NitroQAM™ a 5GHz čtyřvláknové technologie pro snadné ovládání i těch nejvytíženějších domácích sítí
  • Maximální pokrytí – Vysoce výkonné antény, ASUS AiRadar a Range Boost minimalizují hluché zóny a technologie MU-MIMO maximalizuje výkon více zařízení
  • Ultra výkonný procesor – Vychutnejte si stabilnější síť a rychlejší přenos dat pomocí dvoujádrového 64bitového procesoru desktopové úrovně s frekvencí 1,8 GHz
  • Zabezpečení na podnikové úrovni – AiProtection od Trend Micro™ blokuje a neutralizuje hrozby pro zabezpečení internetu pro všechna vaše připojená inteligentní zařízení
  • S podporou AiMesh – Připojte zařízení RT-AC86U k dalším kompatibilním routerům ASUS a vytvořte tak výkonnou a flexibilní síť Wi-Fi, která pokryje celou vaši domácnost

Neuvěřitelně rychlý, vybavený silným výkonem.

ASUS RT-AC86U s rychlostí Wi-Fi 2917Mb/s, technologií MU-MIMO a výkonnými funkcemi pro herní vylepšení, včetně akcelerátoru hry WTFast® a adaptivního QoS je nejvhodnější volbou pro vaši hru.

Ultra rychlá WiFi s NitroQAM™ a 5GHz čtyřvláknové technologie

Pokud zrovna hrajete online ve vyostřené bitvě nebo právě živě streamujete v rozlišení 4K UHD, zpoždění a načítání vyrovnávací paměti nepřichází v úvahu. Technologie NitroQAM™ (1024-QAM) proto poskytuje adekvátní 5GHz čtyřvláknové (4x4) rychlosti až 2167Mb/s, čímž poskytuje RT-AC86U kombinovanou rychlost 2917Mb/s. Takže všichni ve vaší síti si mohou plně užívat plynulé streamování a on-line hraní s nízkou latencí!

Působivý hardware, mocný výkon

S rostoucí popularitou zařízení s WiFi o frekvenci 5 GHz musí router poskytovat maximální šířku pásma 5 GHz se spolehlivým a dostačujícím dosahem. RT-AC86U má mimořádnou interní 5GHz anténu, která poskytuje kýžený výkon 5 GHz se čtyřmi vlákny, zatímco funkce RangeBoost výrazně zlepšuje pokrytí WiFi i více vzdálených koutů. RT-AC86U je navíc vybavený špičkovým dvoujádrovým procesorem 64bit 1,8GHz, který povznáší jeho výpočetní kapacitu na novou úroveň a umožňuje datové přenosy USB rychlostí až 110MB/s a rychlosti download/upload routeru (propustnost WAN-LAN) až 1600 Mb/s.

Dvojité herní vylepšení

Vychutnejte si on-line hraní s minimálním zpožděním s vylepšeným síťovým výkonem!

Adaptive QoS – Dejte svým hrám přednost

Navyšte šířku pásma pomocí funkce Adaptive QoS (Quality of Service), která vám umožní snadno upřednostnit herní balíčky a aktivity. Můžete dokonce přiřadit plnou vyhrazenou kapacitu právě probíhající hře v sólovém herním režimu, takže RT-AC86U je dokonalým spojencem pro hraní s nízkou latencí kdekoli ve vašem domě. Podporuje též hlavní herní konzole včetně PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS a Xbox One.

Vícenásobná kapacita WiFi s revoluční technologií MU-MIMO

Technologie MU-MIMO poskytuje každému kompatibilnímu zařízení3vlastní připojení WiFi v plné rychlosti, takže lze připojit více zařízení najednou bez zpomalení sítě. 

RT-AC86U lze dokonce připojit k více klientům kompatibilním s rozhraním MU-MIMO současně a využít tak jejich maximální možnou rychlost. Liší se tím od standardní MIMO pro jednoho uživatele, kde jednotlivé přístroje musí čekat na sekvenční přenosy.

Nepřekonatelné pokrytí

Díky inovativní konstrukci antény ASUS a nové technologii Range Boost se dramaticky zlepší dosah WiFi i stabilita signálu. AiRadar dále zaměřuje na vaše zařízení signál WiFi, čímž se WiFi připojení stává rychlejší, zřetelnější a silnější.

AiProtection - Vaše digitální hřiště je v bezpečí

RT-AC86U je vybaven síťovým zabezpečením podnikové úrovně ASUS AiProtection od Trend Micro™ Smart Home Network. S nástrojem AiProtection jsou všechna připojená zařízení chráněna, i když nemají vlastní antivirovou ochranu — například zařízení IoT.

Aplikace AiProtection zablokuje běžné útoky na internetu dříve, než se dostanou do sítě. Pokud je v síti detekováno infikované zařízení, systém AiProtection jej okamžitě zablokuje, aby tak zabránil odesílání osobních informací škodlivým serverům.

Zesílené zabezpečení vaší sítě

Síťové připojení je pouze část potřebných parametrů pro dokonalý herní výkon. Nástroj AiProtection je integrován do systému RT-AC86U a napájen routerem a zabezpečuje vaši síť i v případě, že je bezpečnostní software zařízení neaktivní — např. kvůli blokování her. AiProtection tak chrání vaši síť před útoky a narušeními zvenčí.

Výkonný WiFi systém pro celou domácnost, na míru vašim potřebám.

Ve většině případů může přístroj RT-AC86U skutečně přenášet plynulý a spolehlivý WiFi signál do všech částí vašeho domova. WiFi pokrytí však může být ovlivněno řadou faktorů — rozvržení místnosti, konstrukčními materiály, a dokonce i nábytkem. ASUS AiMesh je inovativní funkce nového routeru, která tyto problémy řeší: vytváří celoplošné pokrytí WiFi pomocí více routerů ASUS. AiMesh je výkonný, flexibilní nástroj k propojení více routerů ASUS — ochrání tak vaši investici! AiMesh vám poskytuje časově úsporné centrální ovládání a bezproblémové roamingové schopnosti. AiMesh zajišťuje WiFi, na které se můžete vždy spolehnout pro všechna vaše zařízení!

Zjistěte více o technologii AiMesh zde.


 

ParametryKategorie produktu  Router
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Frekvenční rozsah 
 
 
Frekvenční rozsah
Všechny bezdrátové sítě fungují na určité frekvenci (pásmo). Frekvencí není nekonečné množství, a proto bezdrátové sítě využívají frekvence 2,4 GHz nebo 5 GHz, které jsou pro tyto účely určené.
 
 
 
 
 
2.4 GHz - 5 GHz
IPv4 
 
 
IPv4
Protokol pro internetovou komunikaci. Adresovaní IPv4 bylo ukončeno z důvodu vyčerpání roku 2011. Pro koncového uživatele je přechod z IPv4 na IPv6 nepostřehnutelný.
 
 
 
 
 
Ano
IPv6 
 
 
IPv6
Protokol pro internetovou komunikaci, nástupce IPv4. Pro koncového uživatele je přechod z IPv4 na IPv6 nepostřehnutelný.
 
 
 
 
 
Ano
Porty a antény 
WAN porty 
 
 
WAN porty
Udává počet portů WAN, které slouží k propojení se zařízeními pro příjem signálu.
 
 
 
 
 
1
LAN porty 
 
 
LAN porty
Udává počet portů LAN, které slouží k propojení se zařízeními pro připojení k síti.
 
 
 
 
 
4
Počet antén  3
USB 2.0 
 
 
USB 2.0
Univerzální rozhraní pro připojení počítačových periferií. Maximální přenosová rychlost USB 2.0 je 480 Mbit/s (60 MB/s).
 
 
 
 
 
1
USB 3.0 
 
 
USB 3.0
Novější verze nejrozšířenějšího rozhraní pro připojení počítačových periferií. Maximální přenosová rychlost je 5 Gbit/s (671 MiB/s).
 
 
 
 
 
1
Přenosové rychlosti 
HUB/switch  4 Mb/s
WLAN 
 
 
WLAN
Udává maximální přenosovou rychlost v bezdrátové místní síti.
 
 
 
 
 
2917 Mb/s
Šifrování 
AiMesh 
 
 
AiMesh
AiMesh kombinuje nejlepší vlastnosti tradičních špičkových routerů a síťových Wi-Fi systémů. Tato jedinečná technologie nastavuje nový standard pro sítě Wi-Fi a dává zákazníkům pohodlnou možnost kombinovat různé Wi-Fi routery a vytvářet tak mesh sítě.

Zjistěte více o AiMesh na exasoft.cz/asus-aimesh.htm
 
 
 
 
 
Ano
AiProtection 
 
 
AiProtection
AiProtection poskytuje komplexní zabezpečení od začátku do konce, což zahrnuje počáteční nastavení, každodenní pokrytí, a dokonce i blokování po případném napadení.

Zjistěte více o AiProtection na exasoft.cz/asus-aiprotection.htm
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi standardy 
802.11b 
 
 
802.11b
Wi-Fi síť může pracovat na několika standardech IEEE. Číslo 802.11 specifikuje bezdrátovou síť obecně. Dále se dělí na různé verze, které jsou označeny písmenem.
 
 
 
 
 
Ano
802.11g 
 
 
802.11g
Wi-Fi síť může pracovat na několika standardech IEEE. Číslo 802.11 specifikuje bezdrátovou síť obecně. Dále se dělí na různé verze, které jsou označeny písmenem.
 
 
 
 
 
Ano
802.11n 
 
 
802.11n
Wi-Fi síť může pracovat na několika standardech IEEE. Číslo 802.11 specifikuje bezdrátovou síť obecně. Dále se dělí na různé verze. Nejpoužívanější standarty v současnosti jsou 802.11n, využívající frekvenci 2,4 GHz a 802.11ac běžící na 5 GHz.
 
 
 
 
 
Ano
802.11ac 
 
 
802.11ac
Wi-Fi síť může pracovat na několika standardech IEEE. Číslo 802.11 specifikuje bezdrátovou síť obecně. Dále se dělí na různé verze, kdy AC představuje nejnovější variantu.
 
 
 
 
 
Ano
Ostatní 
Výška  16 cm
Šířka  22 cm
Hloubka  8,4 cm
Hmotnost  0,872 kg
Barva  Černá
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi