Vážení zákazníci, naše prodejna v Ostravě je ve středu 10. 8. 2022 z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

x
 

Asus ROG DELTA S

Exa kód : ASU642996
 
 
 
 

 

Asus ROG DELTA S
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Sluchátka, Přes hlavu, S mikrofonem, Herní provedení, Min. frekvenční rozsah 20 Hz, Max. frekvenční rozsah 40 kHz, Citlivost -40 dBA, Impedance 32 ohm, Délka kabelu 1,5 m, Černá, vhodné pro PlayStation a Nintendo Switch
 
 
 
Od 235  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

??note?? vhodné pro PlayStation a Nintendo Switch

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

ASUS

Exa kód:ASU642996
Kód výrobce:90YH02K0-B2UA00
 

 

Dominujte vynikajícím zvukem
Herní náhlavní souprava ROG Delta S poskytuje bezchybně jasný a detailní zvuk, který opravdovým hráčům poskytne výhodu, aby zvítězili. Je vybaven špičkovým hi-fi zařízením ESS 9281 s technologií QUAD DAC ™ a mikrofonem ASUS AI Noise-Canceling. S celkovou hmotností pouhých 300 gramů as ergonomickými ušními polštářky ROG Hybrid ve tvaru písmene D nabízí ROG Delta S bezkonkurenční pohodlí během prodloužených her. Jeho konektor USB-C ® vám umožňuje hrát na počítači a poté přeskočit na herní konzoli nebo mobilní zařízení, aniž byste museli měnit náhlavní soupravy.

Quad-DAC s vysokým rozlišením ESS 9281
Převodník digitálního signálu na analogový (DAC) ESS 9281 je vybaven technologií QUAD DAC ™, která zajišťuje bezztrátové zpracování zvuku. Každý ze svých čtyř DAC věnuje zpracovatelský výkon podmnožině slyšitelného frekvenčního rozsahu, od minim, středů, výšek až po ultra vysoké výšky. Čtyři signály se poté spojí, což produkuje jasnější zvuk s působivým poměrem signálu k šumu 130 dB, který je mnohem vyšší než u jakéhokoli jiného srovnatelného zařízení na trhu. Poslechněte si každý detail a užijte si ostrý a čistý zvuk pro realistický zvukový zážitek s ROG Delta S.

Vysoká SNR ve hrách FPS
Vysoký poměr signálu k šumu (SNR) je zásadní pro herní náhlavní soupravy, zejména ve hrách FPS. Vyšší SNR vám umožní přesně určit původ nepřátelských kroků nebo se zaměřit na místo střelby nebo výbuchů na bojišti. Se svým designem quad-DAC je ROG Delta S schopen dosáhnout nebývalého poměru SNR 130 dB, což je úroveň nedotčená herními náhlavními soupravami s jedním DAC.


 

ParametryKategorie produktu  Sluchátka
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Typ sluchátek 
 
 
Typ sluchátek
Sluchátka jsou dělena na různé typy dle konstrukce - například náhlavní sluchátka, špunty do uší, pecky apod.
 
 
 
 
 
Přes hlavu
S mikrofonem  Ano
Herní provedení  Ano
Skutečně bezdrátová  Ne
Bezdrátová technologie  Ne
Technická specifikace 
Min. frekvenční rozsah 
 
 
Min. frekvenční rozsah
Udává minimální frekvenci, kterou sluchátka podporují. Frekvence, které je člověk schopen vnímat se pohybují přibližně v intervalu 16 Hz - 20 KHz.
 
 
 
 
 
20 Hz
Max. frekvenční rozsah 
 
 
Max. frekvenční rozsah
Udává maximální frekvenci, kterou sluchátka podporují. Frekvence, které je člověk schopen vnímat se pohybují přibližně v intervalu 16 Hz - 20 KHz.
 
 
 
 
 
40 kHz
Citlivost 
 
 
Citlivost
Udává, jaký akustický tlak vytvoří sluchátka v uchu. Tento parametr ovlivňuje hlasitost sluchátek. Obecně platí, že čím vyšší hodnota tohoto parametru tím lépe.
 
 
 
 
 
-40 dBA
Impedance 
 
 
Impedance
Impedance je veličina, která popisuje odpor součástky a fázový posuv napětí proti proudu při průchodu střídavého proudu dané frekvence. Má vliv na to, jak moc budou daná sluchátka hlasitá a jak moc bude výsledný zvuk zkreslený. Sluchátky s nižší impedancí proteče větší proud, výsledkem je vyšší hlasitost, ale také větší zkreslení zvuku. Sluchátky s vyšší impedancí projde méně proudu, mají tedy nižší hlasitost a dochází k menšímu zkreslení zvuku.
 
 
 
 
 
32 ohm
Podpora NFC 
 
 
Podpora NFC
Jedná se o technologii, která umožňuje přenos dat na velmi krátkou vzdálenost např. mezi telefonem a bezdrátovým reproduktorem, sluchátky či chytrou televizí. Obvykle se používá pro párování nebo přenos základních nastavení. Tuto technologii musí podporovat obě použitá zařízení.
 
 
 
 
 
Ne
Konektor  USB-C
Ovládání hlasitosti 
 
 
Ovládání hlasitosti
Možnost upravit hlasitost pomocí ovadače na kabelu nebo přímo na vlastních sluchátkách.
 
 
 
 
 
Ano
Délka kabelu  1,5 m
Barva  Černá
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi