velká vánoční soutěž
 
Produkt je vyřazen!
 

 

ASUS EX-RX570-O4G

Exa kód : ASU446360
 
 
 
 

 

ASUS EX-RX570-O4G
 
 
 
 
Skryto EOL
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Grafická karta, RX 570, Kapacita paměti 4096 MB, GDDR5, Šířka paměťové sběrnice 256 bit, Výrobní technologie 14 nm
 
 

3 399 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 809 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 170  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

ASUS

Exa kód:ASU446360
Kód výrobce:90YV0AI0-M0NA00
 

 

ASUS Expedition Radeon RX 570 OC edition 4GB GDDR5 - grafická karta, která je ideální pro aplikace ve virtuální realitě a hry ve 4K

  • Ventilátory 0dB s dvojitým kuličkovým ložiskem s plynulejším chodem díky sníženému tření. Zdvojnásobují životnost karty a dosahují skvělé účinnosti chlazení. Hrajte v nerušeném tichu s 0dB ventilátory.
  • IP5X-Certifikované ventilátory jsou odolné proti prachu a tím je zajištěna jejich delší životnost.
  • Jedinečná technologie Auto-Extreme a Super Alloy Power II přináší vynikající kvalitu a nejvyšší spolehlivost.
  • Karta prošla testy 144 hodin a Top Games Byla ověřena špičková kompatibilita.
  • GPU Tweak II a Xsplit Gamecaster nabízí možnost intuitivního nastavení výkonnostních parametrů a okamžitý streming vašich her.

Stvořena pro permanentní akci

Grafické karty ASUS Expedition jsou určeny k nepřetržitému provozu, konstruované s ohledem na maximální odolnost, pro dvojnásobnou životnost a vysokou spolehlivost. Dokonce testujeme karty na hranici jejich možností prostřednictvím 144 hodinového testu bez diskového systému a rozsáhlými kontrolami kompatibility s těmi nejlepšími hrami. GPU Tweak II s aplikací XSplit Gamecaster poskytuje skvělý herní zážitek a streaming v reálném čase.

Porty I/O

1 x Nativní DVI-D

1 x Nativní HDMI 2.0

1 x Nativní Display Port

BEZKONKURENČNÍ ODOLNOST

Ventilátory 0dB s dvojitým kuličkovým ložiskem

Na rozdíl od běžných ventilátorů, tyto 0dB ventilátory nevykazují problémy s vysycháním oleje. Tento ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem na grafické kartě ASUS Expedice RX 570 má dvojnásobnou životnost. Se sníženým třením také běží plynuleji, dále zlepšuje celkovou životnost karty a účinnost chlazení. Můžete si užívat v dokonalém tichu, protože ventilátory 0dB zůstávají vypnuté až do určité úrovně teploty GPU*.


*55°C pro ASUS Expedition RX 570

IP5X-Certifikovaná odolnost proti prachu

Delší životnost ventilátoru

Ventilátory na grafické kartě ASUS Expedition RX 570 jsou certifikovány podle Mezinárodního ochranného označení (IP kód) jako odolné proti prachu IP5X pro vyšší spolehlivost a delší životnosti. Tento přísný certifikační proces zaručuje, že grafické karty ASUS Expedition RX 570 poskytují optimální výkon ventilátoru i za náročných podmínek.

Technologie Auto-Extreme se 

Super Alloy Power II

Grafické karty ASUS jsou vyráběny s využitím technologie Auto-Extreme, prvotřídního 100% automatizovaného výrobního procesu a jsou vybaveny prvotřídními komponenty Super Alloy Power II, které zvyšují účinnost, snižují ztráty výkonu, snižují provozní hluk součástek při zatížení a mají lepší teplotní charakteristiku, čímž dosahují nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivosti.

NON-STOP VÝZVA

Kompatibilní se systémy bez pevného disku

ASUS provozuje iCafé Labs k certifikaci grafických karet Expedition pro použití v bezdiskových systémech. Karty jsou vystaveny 144 hodinám speciálních testů včetně dvouhodinového testu restartu a 15hodinového testu 3D Mark s intenzivním zatížením. Grafické karty Expedition jsou připraveny k nepřetržitému provozu - s plynulým výkonem, který očekáváte.


Testy Top Games

ASUS iCafé Labs inženýři také vystavují grafické karty Expedition testům stability v prostředí, které simuluje reálnou internetovou kavárnu. Testujeme ve spolupráci s nejlepšími herními komunitami, abychom zajistili nejlepší herní zážitky!

Gaming Booster - Navýšení výkonu jedním kliknutím

Vizuální efekty:

Zvyšte výkon své sestavy vypnutím vizuálních efektů Windows.


Systémová obsluha:

Automaticky nebo manuálně můžete vypnout služby Windows.


Defragmentace paměti

Uspořádejte a uvolněte systémovou paměť, aniž byste museli zavírat jednotlivé aplikace a procesy.

GPU Tweak II a XSplit Gamecaster

Intuitivní nastavení výkonu

Zcela nové přepracované intuitivní uživatelské rozhraní GPU Tweak II umožňuje jednodušší přetaktování a lepší vizualizace než kdykoliv předtím. Přitom si stále zachovává pokročilé možnosti pro ostřílené uživatele. Nová funkce Gaming Booster maximalizuje výkon systému jediným kliknutím. Odstraní nadbytečné procesy a automaticky přidělí všechny dostupné zdroje.

XSplit Gamecaster

Okamžitý streaming her

Roční licenční smlouva XSplit Gamecaster - v hodnotě 99 USD - vám umožňuje snadno přehrávat nebo zaznamenávat hry prostřednictvím pohodlné překryvné aplikace přímo ve hře. Tato aplikace zobrazuje i rychlost GPU, teplotu a využití VRM a má ovládací prvky GPU Tweak II, takže si hráči mohou vybrat svůj herní profil a zvýšit výkon jediným kliknutím.


 

ParametryKategorie produktu  Grafická karta
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Grafické jádro 
 
 
Grafické jádro
Neboli také GPU, slouží pro rychlé grafické výpočty a změny obsahu videopaměti, které jsou následně zobrazovány na monitoru. Výkon grafického čipu spolu s operační pamětí a šířkou paměťové sběrnice grafické karty jsou hlavními parametry určující její výkon.
 
 
 
 
 
RX 570
Rychlost grafického čipu 
 
 
Rychlost grafického čipu
Udává výkon grafického jádra. Podle této hodnoty zjistíme, kolik operací je schopno grafické jádro vykonat za jednu sekundu. Čím vyšší pracovní frekvenci (MHz) grafický čip má, tím je výkonnější.
 
 
 
 
 
1256 MHz
Kapacita paměti 
 
 
Kapacita paměti
Zde jsou ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Jako měrná jednotka pro určení velikosti slouží MB, ale dnešní grafické karty už disponují pamětí udávanou v GB. Obecně platí, že čím větší paměť, tím lépe. Je však dobré sledovat i velikost sběrnice.
 
 
 
 
 
4096 MB
Typ paměti 
 
 
Typ paměti
Jsou zde ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Je několik typů grafických pamětí. Jejich značení GDDR(číslo). Jednotlivé typy se mezi sebou liší propustností (GB/s) a efektivními frekvencemi pamětí (MHz).
 
 
 
 
 
GDDR5
Šířka paměťové sběrnice 
 
 
Šířka paměťové sběrnice
Paměťová sběrnice je spojení mezi GPU a pamětí grafické karty. Její šířka udávaná v bitech říká, kolik dat za jeden takt může mezi pamětí a GPU projít. Nejrozšířenější velikost je v současnosti 256-bit.
 
 
 
 
 
256 bit
Rychlost grafické pamětí 
 
 
Rychlost grafické pamětí
Efektivní frekvenci pamětí zjistíme tak, že vynásobíme frekvenci paměti počtem bitů za impulz. Paměti typu GDDR5 dokáží přenášet 4 bity za jeden takt čili 4x frekvence.
 
 
 
 
 
7000 MHz
Rozhraní 
Připojení k základní desce 
 
 
Připojení k základní desce
PCI Express je rozšiřující slot, který naleznete na základní desce počítače. Slot se dělí na několik standardů (PCI-Express 2.1, PCI-Express 3.0 atd.). Každý z těchto standardů se dále dělí podle počtu linek, podle kterých zjistíme rychlost sběrnice.
 
 
 
 
 
PCI Express x16 3.0
DVI 
 
 
DVI
DVI je rozhraní pro digitální přenos signálu do monitoru. Na rozdíl od rozhraní HDMI není schopno přenášet zvuk.
 
 
 
 
 
1
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením
 
 
 
 
 
1
DisplayPort 
 
 
DisplayPort
Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. DisplayPort je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
 
 
 
 
 
1
Chlazení 
Typ chladiče 
 
 
Typ chladiče
Pasivní chlazení je pouze část kovu bez pohyblivých částí, tedy větráčku. Aktivní chlazení je samostatný větráček různé velikosti s různým výkonem a různým uspořádáním lopatek.
 
 
 
 
 
Aktivní
Velikost chladiče 
 
 
Velikost chladiče
Určuje velikost chladiče na grafické kartě a dále kolik slotů zabere na základní desce.
 
 
 
 
 
2 sloty
Pokročilé funkce 
AMD Eyefinity 
 
 
AMD Eyefinity
Díky AMD Eyefinity můžete na jednu grafickou kartu zapojit až 3 monitory najednou.
 
 
 
 
 
Ano
Ostatní informace 
Výrobní technologie 
 
 
Výrobní technologie
Technologie výroby čipů uváděna v nm (nanometrech). Hlavní snahou výrobního procesu je dostat více tranzistorů na stejnou nebo menší plochu. Pro lepší výkon i spotřebu. Z toho plyne, čím nižší číslo udávané v nm, tím lépe.
 
 
 
 
 
14 nm
Doporučený výkon zdroje  
 
 
Doporučený výkon zdroje 
Parametr udává, jak výkonný zdroj musí vaše počítačová sestava obsahovat, aby byl pro grafickou kartu zajištěn dostatečný přísun energie.
 
 
 
 
 
450 W
Délka karty 
 
 
Délka karty
Parametr udává délku grafické karty. To je velmi důležitý údaj. Pokud si koupíte počítačovou skříň se sloty na pevné disky, které jsou umístěné naproti grafické kartě, předejdete tomu, že by se do skříně grafická karta nevešla.
 
 
 
 
 
240 mm
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi
 
 

K provozování našeho webu www.exasoft.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.