Vážení zákazníci, prodejna České Budějovice má 24. 1. a 25. 1. zavřeno, z provozních důvodu. Děkujeme za pochopení.

x
inc/00_LS/asus-aiprotection/index.html

ASUS router s AiProtection Zabezpečení vaší domácí sítě na korporátní úrovni Ochrana každého routeru několikrát za den

Bezpečnost především

Každý den se spoléháte na správu a přístup k osobním údajům prostřednictvím svých mobilních zařízeních, ale je nepravděpodobné, že byste si všimli, že je vaše soukromí tajně ohroženo. S rostoucím počtem domácích přijímajících zařízení IoT je stále důležitější si uvědomit možnost takových hrozeb, jako je například ransomware. Nutnost internetového zabezpečení u vás doma nikdy nebyla větší.

AiProtection poskytuje komplexní zabezpečení od začátku do konce, což zahrnuje počáteční nastavení, každodenní pokrytí, a dokonce i blokování po případném napadení.

Jednoduchá bezpečnostní kontrola

V několika jednoduchých krocích provádí ASUS AiProtection inspekci 14 kritických bezpečnostních nastavení vaší sítě. Jsou-li některé identifikované jako rizikové, zobrazí se užitečné návrhy, jak je lehce opravit. Můžete dokonce provést bezpečnostní skenování přímo z aplikace ASUS Router!

  • Odolnost hesla
  • Prevence napadení zařízení
  • Ochrana zranitelných míst
  • Blokování škodlivých stránek

Vylepšená ochrana proti útokům

Systém ochrany proti vniknutí (Intrusion Prevention System - IPS) v aplikaci AiProtection je nedílnou součástí vašeho routeru ASUS. Poskytuje vícestupňovou ochranu pro všechna připojená zařízení v síti a blokuje všechny běžné internetové útoky včetně ransomware útoků, trojských koní a dalších virových hrozeb. Automatické pravidelné a časově závislé aktualizace AiProtection zajišťují, že máte vždy nejaktuálnější ochranu.

Blokování přístupu na nebezpečné webové servery

Škodlivé weby se vždy tváří nenápadně, ale obsahují skryté hrozby, které se tiše instalují během prohlížení. Pro bezproblémové surfování po webu kontroluje ASUS AiProtection za použití oficiální databáze společnosti Trend Micro prohlížené stránky, a případně blokuje načtení škodlivých webových stránek a zabraňuje tak napadení. Potřeba bezpečné ochrany před útoky ransomware, phishingem a podobně je dnes důležitější než kdy jindy.

Detekce napadených zařízení a blokování připojení

Dokonce i ta nejrobustnější ochrana nemůže zabránit tomu, že přijde nějaký koumák a poklepe na každou přílohu ve svém e-mailu. Dobrou zprávou je, že i když onemocní jeho laptop, detekce napadeného zařízení AiProtection zabraňuje, aby jeho citlivé osobní informace byly přeneseny na nebezpečný nebo škodlivý server.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi
 
 

Internetový obchod www.exasoft.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.