Vážení zákazníci, z důvodů dovolené má naše prodejna v Havířově polední pauzu od 12:00 do 13:00 hodin. Prodejna České Budějovice je ve dnech 25. - 27. května zavřená v době od 12 do 13 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

Apeman Fotopast Trail Cam H55

Exa kód : PLA435365
 
 
 
 

 

Apeman Fotopast Trail Cam H55
 
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
outdoorová kamera, ideální k použití při snímání zvěře v přírodě, rozlišení 16 Mpx, rozlišení videa Full HD (1080p), noční režim (20 m), krytí IP66, 2" barevný LCD displej, možnost značení snímků datem, časem a teplotou, funkce Time-Lapse,
 
 
Od 80  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

outdoorová kamera, ideální k použití při snímání zvěře v přírodě, rozlišení 16 Mpx, rozlišení videa Full HD (1080p), noční režim (20 m), krytí IP66, 2" barevný LCD displej, možnost značení snímků datem, časem a teplotou, funkce Time-Lapse,

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Apeman

Exa kód:PLA435365
Kód výrobce:H55
 

 

Apeman H55
Fotoaparát a kamera v jednom, to je Apeman H55. Přístroj se skvěle hodí k zaznamenání života v přírodě. Upevněte jej na strom a dovolte zvířatům, aby se beze strachu pohybovala po okolí. Kamera je vybavená snímačem pohybu, takže kdykoliv je nějaké zvíře v dosahu, automaticky se zapne a vytvoří snímek ve zlomku vteřiny, aby zvíře nestihlo utéct. Lesní faunu přístroj nevystraší, jelikož není nijak hlasitý.

Snímky plné informací
Kamera dokáže pracovat ve dne i v noci. Při nedostatečném osvětlení se přepne do nočního režimu s viditelností 20 metrů. Tu zajišťuje systém LED světel, která jsou však utlumená, tzn. nezáří do prostoru opět z toho důvodu, aby se zvířata nebála. Pořízené fotografie s rozlišením 16 Mpx jsou ostré, i když se zvíře pohybuje. V nastavení si lze zvolit, zda snímky chcete doplnit o datum a čas a podobně.


 

ParametryZáruka
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi