inc/00_LS/aeg-zbavte-se-stereotypu/index.html

ZÍSKEJTE DÁRKOVÉ POUKAZY V HODNOTĚ AŽ 20 000 KČ*
ŽIJTE A NAKUPUJTE UDRŽITELNĚ

Myslete s námi na budoucnost a vybavte svou domácnost chytrými a úspornými spotřebiči AEG. Za nákup vybraných modelů můžete získat poukázky na nákup zboží u našich partnerů Scuk.cz nebo Freshlabels, kteří stejně jako my usilují o sdílení a šíření principů udržitelnosti.

Nabídka platí od 17. 10. do 18. 12. 2022.

*Při koupi kombinace spotřebičů trouby, desky, myčky, chladničky, odsavače par a setu pračky a sušičky zařazených do akce, jejichž hodnota dárkových poukazů dosahuje v součtu částky 20 000 Kč.

JAK ZÍSKAT DÁRKOVÝ POUKAZ

Nákup

Kupte si v období od 17. 10. do 18. 12. 2022 spotřebič AEG zařazený do akce.

Registrace

Do 10 dnů od nákupu je nutné vyplnit registraci spotřebiče na stránkách AEG.cz. Při vyplňování registrace zaškrtněte zájem o dárkový poukaz.

E-mail

Po dokončení registrace obdržíte potvrzující e-mail s odkazem na registraci nákupu. Budete potřebovat kopii prodejního dokladu.

Dárek

Do 30 dnů po ověření a schválení registrace nákupu obdržíte e-mailem elektronický dárkový poukaz s kódem na nákup produktů na www.scuk.cz nebo www.freshlabels.cz.

PRODUKTY ZAŘAZENÉ V AKCI

MULTIFUNKČNÍ PARNÍ TROUBY

Vaření v páře je ideální způsob, jak zachovat chuť pokrmů i jejich výživovou hodnotu a používat méně tuku. V parních troubách lze nejen smažit, péct a vařit, ale můžete v nich pokrmy ohřívat, sušit či zavařovat.

VARNÉ DESKY

Indukční desky umožňují mimořádně přesné a rychlé ovládání teploty. Díky funkci Bridge spojíte varné plochy a vytvoříte si tak větší prostor. Varné desky SenseCook disponují inovativními senzory, které umožňují asistované vaření od detekování bodu varu přes zachovávání rovnoměrného tepla při smažení až po vaření ve vakuu metodou Sous-Vide.

MYČKY NÁDOBÍ

Myčky nádobí AEG s ovládáním QuickSelect se maximálně přizpůsobí vašim požadavkům. Mytí nádobí tak může být rychlejší nebo ekologičtější, záleží na tom, jakou zvolíte délku mycího cyklu. Vše ostatní si myčka nastaví sama. Pro pohodlnější vkládání a vyndávání nádobí jsou vybrané modely myček vybaveny systémem ComfortLift®, který zdvihne dolní koš do výšky.

CHLADNIČKY

Chladničky AEG s technologií TwinTech® udrží vaše potraviny déle čerstvé. Oddělený systém chlazení a mražení udržuje v chladničce optimální vlhkost a v mrazničce nedochází k tvorbě námrazy. Přehledné ukládání surovin umožňuje systém CustomFlex. Flexibilní přihrádky ve dveřích můžete libovolně přemisťovat podle potřeby.

ODSAVAČE PAR

Elegantní a výkonné odsavače AEG vám během vaření zajistí čistý a svěží vzduch. Modely s funkcí Hob2Hood lze bezdrátově propojit s varnou deskou s téže funkcí. Spuštění a odsávání se pak automaticky řídí podle výkonu varné desky a vy se tak můžete plně soustředit pouze na přípravu jídla.

PRAČKY SE SUŠIČKOU

Kombinované spotřebiče jsou ideálním řešením, když potřebujete pračku, rádi byste i sušičku, ale místa v domácnosti je málo. Naše modely praček se sušičkou vám nabízejí ty nejlepší programy a technologie z obou kategorií. Výhodou je, že praní a sušení nastavíte jedním stisknutím tlačítka. A díky rychlému programu můžete mít už za hodinu čisté a suché oblečení.

SUŠIČKY

Nejnovější technologie 3DScan v sušičkách AbsoluteCare® skenuje vlhkost do hloubky a tím zajistí rovnoměrné sušení i u vícevrstvých oděvů. Péřové bundy budou nadýchané a zajistí vám tepelný komfort. Díky technologii MixDry už nemusíte prádlo třídit. Bavlnu a syntetiku usušíte dohromady, aniž by jedno bylo přesušené a druhé ještě vlhké.

SET PRAČKY A SUŠIČKY

Pračky a sušičky AEG jsou jedinečné samy o sobě, spolu však tvoří dokonale sehraný pár, který vašemu prádlu poskytne tu nejlepší péči. S programy, které se vzájemně doplňují, a technologiemi, které vám ušetří čas, spotřebu vody a energie při praní i při sušení. Sladěný design navíc vnáší do interiéru harmonii.

Poukaz v hodnotě 3 000 Kč za set s pořizovací cenou do 35 000 Kč

Poukaz v hodnotě 5 000 Kč za set s pořizovací cenou od 35 001 do 49 999 Kč

Poukaz v hodnotě 6 000 Kč za set s pořizovací cenou od 50 000 Kč

Nabídka platí od 17. 10. do 18. 12. 2022.

Úplná pravidla naleznete na AEG.cz

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi